Kadınları Azdırmanın Yöntemleri

Kadınları azdırmanın birçok yolu vardır. Ancak temel mesele dokunuştan ibarettir. Bir kızı sadece sözlerinizle azdırmak yeterli olmayacaktır onu etkilemek için ufak ama etkili dokunuşlar yapmanız gereklidir.

Sosyal medyadan veya normal olarak tanıştığınız biriyle ilk buluşmada yapmanız gerekenler;

 

İlk olarak kızın üzerindeki takılardan yola çıkabiliriz. Ona takısı hakkında bir şeyler sor ve dokun. Bu sırada parmakların onun tenine değsin.

 

Ya da ilk tanışma esnasında, elini uzat ,elini sık ve hafifçe kendine çek.

 

Ya da onun hakkında hoşuna giden bir şeyi söyle ve söyledikten sonra hemen sarıl..

 

Kısacası konuşmadan önce fiziksel bir hamle yapmamız gerekiyor. Hatta bu söylediklerimi ayrı ayrı yapmana gerek yok, tek bir şeyi bile deneyebilirsin.

 

 

1 Dakikada Sarılma Kuralı

 

Şimdi bir kızı nasıl 1 dakika içerisinde azdırabileceğinizi göstereceğim.

 

Öyle ki, anında eve davet ve telefon konuları açılabilir.

 

Çoğu erkek baştan çıkarmanın ne söylediğinle alakalı olduğunu düşünür. Düşünce hatalı değil ama eksik. Dokunma yoksa , baştan çıkarma da yoktur.

 

Çünkü bir kadının kalbine giden yolu sadece onunla konuşarak açamazsın. Açsan bile bir dokunuş kadar etkisi olmaz. Onu azdıran şey, dokunuştur.

 

Buradan da kıza hemen dokunmamız gerektiğini anlıyoruz.

 

İşte sarılmak devreye burada giriyor.

 

Bir kıza sarılmak hem en zararsız hem de bir o kadar tahrik edici bir harekettir.

 

Zararsızdır çünkü dışarıdan bakılınca kötü bir niyet yoktur.  İnsanların önünde çok rahat yapabiliriz. Hatta kızın , erkek arkadaşı olsa bile zararsız gözükür.

 

Bunun yanında , bir kıza sarılmak için nedene ihtiyacın yoktur. “Aaa ne şeker şeysin sen” gibi saçma bir bahane kullanarak da kıza sarılabiliriz.

 

“Gel bana sarıl hadi ” de güzel bir nedendir : )

 

Sarılmak özgüveni gösterir. Baskınlık, seksüalite, arkadaşlık sarılma ile gösterilir.

 

Lider olduğunu gösterir çünkü diğerleri tarafından yapılan eleştiriler sizi etkilemez.

 

Ufak bir sarılma işte bu kadar şeyi saniyeler içerisinde bir kıza yansıtır.

 

Şimdi bunu kullanmanın zamanı…

Bu şekilde olan etkileme yöntemlerini bir Spanish Fly ile denemenizi önermekteyiz. Spanish Fly bayan uyarıcı damla bayanın cinsel ilişkiye iter ve daha istekli bir duruma getirir.Sizin ufak dokunuşlarınız onun aklını başından alacak ve Spanish Fly ile birlikte kadınınızın cinsel ilişki esnasındaki performansı da artacaktır. Böyle bir ürünü denemenizde fayda var. Spanish fly’ı sipariş etmek veya bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve ürüne hediyesiyle birlikte 59 TL’ye sahip olabilirsiniz. MNG kargo ile 2 iş günü içerisinde adresinize veya şubeye ücretsiz kargo ile gönderim yapılmaktadır. Spanish Fly kadın azdırıcı ürünleri arasında 1 numaralı ve en etkili ilaç olarak gösteriliyor bu ürün hem bitkisel hemde sağlık bakanlığı onaylı bir üründür. Ülkemizin sayılı eczanelerinde de satışı da bulunmaktadır.

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?